Bordo Mavinin Sevilen Oyuncusu Marko Livaja Memleketine Transfer Oldu

Paylaş
 

 

Özellikle transfer dönemi geldiğince futbolseverlerin adını sık sık duyduğu Marko Livaja’nın adı bu sene de Trabzonspor ve Fenerbahçe ile anılıyordu. Değeri 3 milyon Euro eden Hırvat futbolcu Marko Livaja, Hırvat takım HNK Hajduk Split ile transfer anlaşması imzaladı. Anlaşma 18 Şubat 2021’de başladı ve 30 Haziran 2021’de sona erecek. Ayrıntılar betpas üzerinde.

Marko Livaja AEK ile olan sözleşmesinin feshini yaptı ve Hajdut Split ile yalnızca sezon sonuna kadar sürecek kısa bir anlaşma imzaladı.

11 Yıl Sonra Geri Döndü

27 yaşındaki futbolcu Marko Livaja en son 11 yıl önce oynadığı Hırvat takım HNK Hajduk Split’e geri döndüğü için mutlu olduğunu söyledi.

Marko Livaja transfer anlaşmasını imzaladıktan sonra açıklamalarda bulundu. Açıklamalar betpas giriş üzerinde.

Genç futbolcu uzun zaman sonra eve döndüğü için mutlu hissettiğini, evinde karşısına çıkacak zorlukları da fırsatları da zevkle karşılayacağını açıkladı. Sevdikleri ile beraber ilerleyebileceği için mutlu olduğunu açıklayan Marko Livaja sonuçların daha iyi olacağına dair umutlu olduğunu da belirtti.

Sezon Sonunda Başka Bir Takıma Geçebilir

Hırvat takımın formasını 6 adet hazırlık maçlarında giyen Marko Livaja’nın Inter’e transferi 2010 yılında olmuştu. Ayrıntılar için betpas .

AEK’da sergilediği performansla beğeni toplayan Marko Livaja’nın sözleşmesi sezon sonuna kadar sürüyordu fakat erken feshedilerek Hajdut Split’e geçiş yaptı. Trabzonspor’un listesinde olduğu belirtilen oyuncunun sezon sonunda farklı bir takıma geçeceği düşünülüyor.

 

 

Bu yazı 6 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak