Çamaşır Makinesi Deterjan Çekmecesinin Taşması ve Köpürmesi Sorunu

Paylaş
 

 

Çamaşır makineleri modern toplum yaşantısında oldukça önemli bir role sahiptir. Bu nedenle de herhangi bir kullanım sorununun yaşanması halinde mutlaka çözüm sağlanabilmesi için gerekli olan müdahalelerin uzman kişilerce gerçekleştirilmesi gerekir. Çamaşır makinesi teknolojisini yakından tanıyan ve uygulama deneyimi bulunan uzman teknikerlerimiz tarafından çamaşır makinelerindeki deterjan çekmecesinden deterjan taşması sorunun çözümü hızlı bir şekilde sağlanabilmektedir. Bunun için gerekli olan müdahaleler yerinde gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde gereksiz zaman kaybı yaşamadan uzman Sultanbeyli Arçelik Servisi teknikerleri tarafından onarımı tamamlanan çamaşır makinesi sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Çamaşır makinesinin deterjan çekmecesinden deterjan taşması sorununu mutlaka dikkate almalısınız. Aksi halde çamaşır makinesinde daha komplike sorunlar ve güvenlik problemleri meydana gelebilmektedir.

Çamaşır Makinesi Deterjan Çekmecesi Neden Taşar?

Çamaşır makinesi deterjan çekmecesinde kullanma kılavuzunda belirtildiği şekliyle yıkama programına uygun miktardan fazla deterjan kullanmanız taşmaya neden olabilir. Bununla birlikte çamaşır makinesi deterjanı ve yumuşatıcısı yüksek miktarda kullanılır ise deterjan çekmecesinden taşabilir. Böyle bir durumda çözüm sağlanabilmesi için çamaşır makinesi kullanma kılavuzunda belirtilen miktarda bir deterjan ve yumuşatıcı kullanımının gerçekleştirilmesi gerekir. Çamaşır makinesi deterjan çekmecesinin fiziksel darbe almış olması da kırılmasına veya çatlamasına neden olabilir. Böyle bir durumda çamaşır makinesinden deterjanın taşmasına neden olabilir. Böyle bir durumda Göztepe Arçelik Servisi uzman teknikerleri tarafından yerinde servis müdahaleleri ile hızlı, kaliteli ve ekonomik bir çözüm sağlanabilmektedir.

Çamaşır Makinesi Deterjan Çekmecesi Değişimi

Çamaşır makineleri gelişmiş teknolojileri ve birinci sınıf kalitedeki malzemeleri ile uzun ömürlü kullanım cihazlarıdır. Bu şekilde çamaşır makineleri doğru kullanım standartları ile çok uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Ancak çamaşır makinesinin deterjan çekmecesinin arızalanması gibi durumlarla ile hatalı kullanım veya çevresel etkenlerden dolayı karşı karşıya kalınabilmektedir. Böyle bir durumda kesin çözüm sağlanarak, sorunsuz bir yıkama gerçekleştirilebilmesi için mutlaka çamaşır makinesi deterjan haznesinin değiştirilmesi gerekir. Değişim işleminin ardından etkin biçimde sorunsuz bir kullanımın gerçekleştirilebilmesi için ise değişimin mutlaka orijinal Arçelik yedek parçaları ile yapılması gerekir. Çekmeköy Arçelik Servisi uzmanlarımız orijinal yedek parçalarla 1 yıl garantili olarak değişim uygulamaktadır.

 

Bu yazı 142 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak