Dildo Fiyatları

 

 

Dildo, fiyat ve orgazm olarak kadınların en çok tercih ettiği seks oyuncakları arasında yer alır. Dildolar, insan vücudunun gerçek dokularına yakın malzemelerden yapıldıkları için kadınların en sevdiği seks oyuncaklarından biridir. Dildolar ve vibratör birbiriyle karıştırılabilir. Vibratör, titreşim ve ileri geri hareket işlevlerine sahip olabilir. Ancak dildolar bu işlevlere sahip değildir ve yalnızca elle ileri geri hareket ettirilebilir. Bu penis benzeri ürünler eğlenceyi zirveye taşıyor. Dildoları temizlerken çok dikkatli olunuz ve ılık su ve sabunla nazikçe yıkayınız. Dildo, kullanımdan sonra temizlenmesi kolay malzemelerden yapılmıştır. Dildoyu temizlerken kolay temizlik için bir kase ılık suya koyabilirsiniz. Suyla iyice yıkadıktan sonra, saklamak için kuru bir bezle silebilirsiniz. Dildo kullanımı gün geçtikçe artmaktadır. Getirdiği orgazm sayesinde kadınlar için en ideal seks oyuncağı oldu. Birçok farklı boyuta sahip olduğundan geniş bir yelpazeye sahiptir.

 

Dildo Çeşitleri

 

Piyasada birçok düşük kaliteli ve düşük fiyatlı dildo bulunmaktadır. Kaliteli ürünleri güvenli bir sex shoptan almanızı tavsiye ederiz. Bir dildo alırken vücudunuza uygun bir ürün seçmeniz gerekir. Sert veya yumuşak ürünler kişinin zevkine göre değişmektedir. Bu nedenle, kendinize uygun bir dildo seçmenizi öneririz. Damarlı dildolar size farklı orgazmlar getirebilir. Kadınlar genellikle bu tür ürünleri mastürbasyon yapmayı daha keyifli hale getirmek için severler. Size uygun ürünü seçerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Birden fazla partnerle dildo kullanmak istiyorsanız, prezervatif kullanmanız tavsiye edilir. Aksi takdirde, birden fazla kişi için kullanılması sizi veya eşinizi enfeksiyon riskine sokabilir.

 

Bir dildo seçtiğinizde, ürünün Avrupa kalite standartlarını karşılayıp karşılamadığına, CE sertifikasyonunu geçip geçmediğine ve hijyenik silikon malzemeden yapılmış olup olmadığına dikkat etmemiz gerekir. Günümüzde birçok dildo kalitesiz olabilir ve ucuza satılabilir. Herhangi bir mağazadan satın alınan ürünlerin sertifikalarını kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Dildo satın alırken cilt uyumluluğunuza göre seçim yapmalısınız. Önce küçük bir dildo ile başlamanızı tavsiye ederiz. Daha küçük bir dildo ile başlamak ve daha sonra daha büyük bir dildo seçmek daha fazla eğlenmenize yardımcı olacaktır. Herhangi bir dildoyu kullanabilirsiniz. Ancak her durumda mastürbasyon veya cinsel ilişki sırasında kayganlaştırıcılar kullanılmalıdır. Seçtiğiniz kayganlaştırıcı türü yüksek kaliteli ve su bazlı olmalıdır. Doğru şekilde kayganlaştırdıktan sonra kendinizi daha rahat ve mutlu hissedeceksiniz. Dildo fiyatları modellerine göre değişiklik göstermektedir. Dildolar her bütçeye uygun olacak şekilde satışa sunulmuştur. Sizler de yeni bir dildo sahibi olarak mutluluğu zirvede yaşayabilirsiniz.

Bu yazı 24 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak