Fenerbahçe’nin gündemindeki Mesut Özil, sporcu sosyal tesisinin açılışı için Türkiye’ye geliyor

Fenerbahçe'nin gündemindeki Mesut Özil, sporcu sosyal tesisinin açılışı için Türkiye'ye geliyor
Paylaş
 

Zonguldak’ın Devrek ilçesinde Mesut Özil’in yardımıyla üretimine 3 sene evvel başlanan sporcu sosyal kuruluşunun bitirilmesi için protokol imza atıldı. Protokole imza atan Türk asıllı Alman ulusal oyuncunun, memleketindeki kuruluşun açılışına da katılacağı belirtildi.

İngiltere Premier Lig takımlarından Arsenal’da forma giyen 31 yaşındaki orta saha Mesut Özil’in yardımıyla üretimine 3 sene evvel başlanan Zonguldak’ın Devrek ilçesindeki sporcu sosyal kuruluşunun inşaatı, yaşanan bazı meseleler sebebiyle durmuştu. Devrek İlçe Stadyumu yanında kaba inşaatı biten kuruluşun bitirilmesi için Devrek Belediyesi, Mesut Özil ile temasa geçti. Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, kuruluş için namlı futbolcuyla protokol imza atıldığını söyledi.

“BÜYÜK İFTİHAR VE GURUR DİNLİYORUZ”

‘Mesut Özil Spor Kompleksi’ ismi verilen kuruluşun kısa zamanda bitirileceğini belirten Semerci, “Hemşehrimiz ve onurumuz, Arsenal forması giyen yıldız oyuncu Mesut Özil’in parasal yardımının yardımını da almaktan büyük iftihar ve gurur dinliyoruz. Senelerdir yapılması beklenen ancak yılan hikâyesine dönen kuruluş için beklenen an geldi ve protokol imza atıldı. Bu duyarlı tutumundan dolayı kendisine teşekkür ediyor ve şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Başkan Semerci, spor kompleksinin bitirilmesinin ardından yapılacak açılışa Mesut Özil’in de katılacağına söyledi.Bu yazı 80 kere okundu.
  • Site Yorum

Bir yorum bırak